חלונות מעוצבים - עבודות אלומיניום

במשך השנים האחרונות מהווים חלונות האלומיניום סטנדרט של איכות בעיצוב חלונות לבית. לחלונות אלה איכות גבוהה, עמידות ויכולות גבוהות ליצירת עיצוב מותאם אישית לפי צרכי הלקוח. חלונות אלומיניום מעוצבים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב חלל הבית, החדרים או המשרד. חברתנו היא אחת מהחברות המובילות בתחום האלומיניום לבנייה פרטית ויוקרתית בישראל, בעלת ותק וניסיון רב בשנים. אנו עוסקים בייצור והרכבה של מגוון מוצרי אלומיניום ייחודיים ומקוריים ומציעים מגוון רחב של עבודות אלומיניום איכותיים, תוך דגש על שירות מעולה, מקצוענות וחדשנות בעיצוב ותכנון.

בזמן שיפוץ או בניית הבית או העסק, ישנם לא מעט החלטות מתישות ומעייפות. בסופו של יום עלינו לבחור בדברים שיישארו איתנו לשנים רבות וישרתו אותנו נאמנה. כך גם כשבאים לבחור את חלונות הבית, עלינו לבחור את החלונות שיתנו מענה לדרישותינו וטעמנו האישי או חלונות מבודדים שהם מוצר חובה לאלו הגרים במקומות הומי אדם.

חלק רב מהחלונות המעוצבים קרויים חלנות בלגיים השייכים לפרופיל הדמוי בלגי. זאת מפני שלמעלה מיופיו של פרופיל זה, ניתן לעצבו ע"י חלוקות שונות הניתנות לבחירתנו האישית. גם רמת העמידות והאיכות של הפרופילים גבוהה ומדויקת, כפי שניתן לצפות מאלומיניום. הפרופיל הבלגי הוא פיתוח ייחודי של חברת "קליל" המציע הן רמת איטום גבוהה, בידוד תרמי ואקוסטי והן צביעה מתקדמת וגימור יפיפה. הפרופיל הבלגי עמיד לשינויי טמפרטורה, אינו מושפע ממים- כך שלא מפתח קורוזיה וניתן לשלב בו פתיחת ציר, פתיחת הזזה ופתיחת דרייקיפ. הכוונה במילה "דמוי" בלגי היא שלהבדיל מפרופיל בלגי המקורי העשוי מברזל, אצלנו בישראל, לאור האקלים החם ברובו, יש משמעות ניכרת בבחירת אלומיניום.

לא רק את החלונות אפשר לעצב אלא גם את הדלתות.

תמו הימים שבהם היה לדלת אך ורק תפקיד פונקציונלי שנועד להבטיח פרטיות וביטחון. כיום דלתות מעוצבות הן חלק אינטגרלי מעיצוב הבית או העסק: הן מגדירות חללים, פותחות וסוגרות אותם ומהוות מוקד ויזואלי ואסתטי בחללים הפנימיים. עיצובן משפיע על כלל האווירה, מושפע ממנה ומתמזג עימה.

אנחנו מתמחים בייצור דלתות וחלונות מעוצבים עשויים אלומיניום במגוון תצורות ובאיכות הגבוהה ביותר, ונשמח להציג את העיצובים לקהל הרחב באולם התצוגה שלנו.

חלונות מעוצבים​

תריסים חשמליים

אלירן-